Giriş Yap
Sepetim
0
Sepetim (0)
HEDİYE HATTI
444 4 350

Hakkımızda

Yıllardır tasarım konusunda kazanmış olduğumuz bilgi ve tecrübeleri insanlarla buluşturmak için projesine başladığımız Hediyeni.Kap 2016 yılının Kasım ayında E-Ticaret hayatının ilk adımını atmıştır. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazesine her geçen gün yenilikler katarak yoluna hızla devam etmektedir. Hedef kitlesindeki müşterilerine küçük mutluluklar götürerek kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlamak en büyük amacımızdır.  


Türkiye'nin her yerine hizmet vermek, her bütçeye hitap edebilmek, küçükte olsa herkesin hediye göndermesini sağlamak ve kendimizden bir iz bırakmak adına her geçen gün büyüyen müşteri pörtföyümüze yeni kişiler eklemek inancı ile yolumuza devam etmekteyiz. 


15 kişiden oluşan hepsi konusunda profesyonel kadromuz ile kurulmuş olduğumuz yıldan bu yana koşulsuz müşteri memnuniyeti ve sadakat odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Her siparişin verdiği mutluluk ve keyifle, daha fazla kişiye ulaşma hedefi ve  herkese küçük mutluluklar taşıma hevesiyle mutluluk odaklı bir ekip olmaya devam ediyoruz...

 • 100% MÜŞTERİ
  MEMNUNİYETİ
 • SİPARİŞİNİZİ 2 GÜNDE
  KARGO TESLİM
 • YÜKSEK KALİTELİ
  MAKİNALARDA BASKI
 • % 100
  YERİNDE ÜRETİM
Whatsapp
Bizi Aryın