A password will be sent to your email address.

Kişisel Bilgiler; Ad Soyad, Doğum Tarihi, Ev Adresi, Mobil Ve Sabit Telefon Numarası, E-Posta Adresi Gibi Kullanıcıyı Doğrudan Ya Da Dolaylı Olarak Tanımlamaya Yönelik Her Türlü Kişisel Bilgiyi İçermekte Olup, Kısaca “Gizli Bilgiler” Olarak Anılacaktır.

plakaliktasarla.com , Kişisel Bilgileri Kendi Bünyesinde Profilleme, Istatistiksel Çalışmalar, Reklam, Tanıtım, Pazarlama Ve Sair Iletişim Faaliyetleri Amacıyla Kullanabilecektir.

hediyenikap.com, Kişisel Bilgileri Kesinlikle Gizli Tutmayı, Bunu Bir Sır Saklama Yükümlülüğü Olarak Addetmeyi, Gizliliğin Sağlanması Ve Sürdürülmesi, Gizli Bilginin Tamamının Veya Herhangi Bir Kısmının Kamu Alanına Girmesini Veya Yetkisiz Kullanımını Veya Üçüncü Bir Kişiye Ifşasını Önlemek Için Gerekli Tedbirleri Almayı Ve Gerekli Özeni Göstermeyi Taahhüt Etmektedir. hediyenikap.com’un Gerekli Bilgi Güvenliği Önlemlerini Almasına Karşın Websitesine Ve Sisteme Yapılan Saldırılar Sonucunda Gizli Bilgilerin Zarar Görmesi Veya Üçüncü Kişilerin Eline Geçmesi Durumunda, hediyenikap.com’un Herhangi Bir Sorumluluğu Olmayacaktır.

hediyenikap.com, Kullanıcılara Ve Kullanıcıların Web Sitesinin Kullanımına Dair Bilgileri, Teknik Bir Iletişim Dosyasını (Cookie) Kullanarak Elde Edebilir. Ancak, Kullanıcılar Dilerlerse Teknik Iletişim Dosyasının Gelmemesi Veya Teknik Iletişim Dosyası Gönderildiğinde Ikaz Verilmesini Sağlayacak Biçimde Tarayıcı Ayarlarını Değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel Bilgilerini Ve Iletişim Tercihlerini Her Zaman Sisteme Giriş Yaparak Güncelleyebilirler. Bu Konuda Taleplerinizi Ayrıca Websitemizde Yer Alan Iletişim Bilgilerinden Bize Ulaşarak Da Iletebilirsiniz. Talebiniz En Kısa Sürede Değerlendirilerek Uygulamaya Alınacaktır.

hediyenikap.com'dan Promosyon Ve Duyuru Mesajı Içeren E-Posta Almak Istemiyorsanız Hesabım Sayfasındaki Açılan Sayfada “Kampanyalardan E-Posta Yoluyla Haberdar Olmak Istiyorum" Seçeneğinin Yanındaki Işareti Kaldırın.

Her Kullanıcı, Işbu Websitesini Ziyaret Ederek, Işbu Gizlilik Politikası Hükümlerini Kabul Etmiş Sayılacaktır.

Kayıt Ol
Üye Ol