Hediyenikap'a hoşgeldiniz.

01. VİZYONUMUZ

Ne alsam? Nasıl bir hediye alsam? Her sene aynısını alıyorum? Çok basit! Çok sıradan! Çok pahalı….

Avusturya kökenli ünlü filozof ve matematikçi olan Ludwig Wittgenstein; “Hediye zannettiğin şey, aslında çözmen gereken bir sorundur!” diyor. Bir açıdan haklı da aslında… Çünkü hediye belki de kendisiden en çok şey beklenen kavramdır. Seçtiğimiz hediyeden;

  • Verdiğimiz kişiye onu ne kadar sevdiğimizi ve önem verdiğimizi göstermesini,
  • Verdiğimiz kişiye olan duygularımızı somutlaştırmasını,
  • Verdiğimiz kişiye özel hissttirmesini, onun hoşuna gitmesini, mutlu olmasını, hatta şaşırtmasını, sevindirmesini bekleriz.
  • Ve mümkünse bütçemize uygun olmasını…

Nitekim, hal böyle olunca da bu kadar beklentiye cevap verecek bir hediye bulmak da, haliyle Ludwig Wittgenstein’in dediği gibi bir “sorun”a dönüşür: “ne alsam!”… “nasıl bir hediye?”…

Unutmayın; siz bu sorunla genelde hediye almanız gereken günden birkaç gün önce, belirli bir zaman aralığında karşılaşırsınız. Oysa biz hergün nasıl bir hediye? sorusuna cevap ararız. Daha farklı neler olabilir, bir hediyeden beklenen nedir ve biz bu beklentileri nasıl karşılayabiliriz?

Çünkü bizim işimiz daima müşterilerimizden bir adım önde olmak ve bu sorulara verilebilecek cevapları çok önceden onlar için hazırlamaktır.

team-member-alt3-1-small

by webrika– CEO

Hediyenikap'a hoşgeldiniz...

02. Ne yapıyoruz?

Biz herşeyden önce yenilikçi, inovatif ve kreatif olmaya; uygun maaliyetlerle yüksek kaliteyi birleştirmeye çalışıyoruz.

Sürekli farklı ürün ve malzemeler kullanarak, hediyelik yelpazemizi geliştirme çabası içindeyiz. Özellikle bizler için önemli olan hediyeleri kişiselleştirerek özgün, farklı, kişiye özel hediyeler ortaya çıkarabilmek. 

Çünkü Pierre Corneille‘nin dediği gibi “önemli olan ne verildiği değil, nasıl verildiğidir.” Verilmesinden 15 dakka önce alınmış basmakalıp bir hediye, günler öncesinden düşünülmüş, resim seçilmiş, yazı seçilmiş, hediyenikap’a gönderilmiş; kısaca planlanmış ve kişinin kendisine özgü bir hale getirilmiş bir hediyenin yerini tabii ki tutamaz.

Biz bu nedenle kişiselleştirilmiş hediyeler üzerine yoğunlaşmanın, hediyelerin, arkasında bir emek bırakmasının peşindeyiz.

 

team-member-alt3-1-small

by Webrika– CEO

Kişiselleştirilmiş Setler

Kişiye özel

Kişiselleştirilmiş Resim <br>Albümleri

Kişiye özel

Yenilikçi Ürünler

Kişiye Özel

Karikatürize Ürünler

Kişiye Özel
Hediyenikap'a hoşgeldiniz...

03. Nasıl Çalışıyoruz?

Kişiye özel ürünler üretmek, kişisel bilgileri toplamak, düzenlemek, ürünlere işlemek, kargolamak ve bütün bunları zamanında yetiştirmek profesyonellik ister.

Çalışma yapımızı temelde 6 aşamaya bölebiliriz. 

Birinci aşamada siparişiniz online satış siteleri veya kendi sitemiz üzerinden elimize ulaşır.

İstekleriniz, resimleriniz, üründe kullanılmasını istediğiniz yazılar, ürün numaranızla beraber ilgili bölüme iletilir.

Bu aşamada bir taraftan ürün görselleriniz hazırlanırken, diğer taraftan görsellerin üstüne uygulanacağı materyal hazırlanmaya başlar.

Hazırlanan görsel ve hazırlanan materyalin üstüne uygulanır.

Siparişiniz söz verdiğimiz tarihte size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

 

team-member-alt3-1-small

by Webrika– CEO